KURUMSAL


Hidrovat Hidrolik Bağlantı Elemanları 2008  yılında faaliyete başlayan, kısa sürede sektörde yerini almış, yapmış olduğu yatırımlarla ve geliştirdiği ürün çeşidi ile Türkiye’deki sayılı firmalar arasında yer almayı başarmıştır .

Hidrovat; Hidrolik Boru Kelepçeleri imalatı,  Plastik tapa ve kapak imalatının yanı sıra Hortum koruma Sprali imalatını da ekleyerek Türkiye’de sektöründe söz sahibi olmuş, kaliteli ürün-uygun fiyat politikasıyla ürettiği bütün ürünleri Ortadoğu ve Avrupa ülkelerine de ihracat yapmaya başlamıştır.

2017 yılında 2000 m2lik yeni binasına taşınan Hidrovat müşteri memnuniyetini hedef edinmiş ISO 9001-2008 belgesini alarak kalite düzeyinde yüksek standartlarını tescile başlamış, kalite düzeyini her geçen gün standartlarının çok daha üstüne taşımayı hedeflemiştir.

Firmamız yılların verdiği tecrübe, sahip olduğu ticari ahlak ve sağladığı güven ile gelecek yıllarda da kendisini geliştirecek her zaman daha iyi hizmet felsefesi ile müşterilerine hizmet vermeye devam edecektir.